bohaterowie.

Bohaterowie 

Rossie (Rosse) - 1 sierpnia 1994 roku w Wolverhampton urodziła się Rossie. jako małe dziecko nie posiadała żadnych problemów. dopiero po śmierci ojca życie pokazało jej ciemną stronę. miała wtedy 8 lat, ale i tak posiadała wiele wspomnień związanych z tatą. jej mama, by zapomnieć o stracie męża popadła w wir pracy, tracąc przy tym czas dla Rossie, która dorastała samotnie. teraz siedemnastoletnia Rossie posiada wiele problemów, z którymi musi sobie poradzić. mimo zdrady, której dokonali jej ukochany i najlepsza przyjaciółka Rosse w głębi duszy wciąż wierzy w miłość i chce, aby ktoś obdarzył ją prawdziwym, głębokim uczuciem. czy będzie to Liam? 


Liam Payne - urodził się 23 sierpnia 1993 roku. Bóg obdarzył go ogromnym talentem, którym jest piękny głos. należy do zespołu One Direction. jest najbardziej ogarnięty wśród pięciu chłopaków. wiódł beztroskie życie, dopóki nie spotkał Rossie. wiedział, że ta znajomość nie będzie łatwa, lecz obdarzył ją ogromną sympatią. czy przerodzi się w to coś głębszego?


Vicktoria (Vicks, Vicky) - najlepsza przyjaciółka Rosse. znają się od podstawówki i są dla siebie jak siostry, choć obydwie są jedynaczkami. Vicky wyrządziła ogromną krzywdę Rossie. czy jej wybaczy?


Niall, Harry, Zayn, Louis - najlepsi przyjaciele Liama. w piątkę tworzą zespół One Direction, który jest znany na cały świat. nagrali płytę i wystąpili w x factorze, dzięki niemu zaistnieli i zajęli w nim trzecie miejsce. wszyscy posiadają ogromny talent. muzyka jest ich pasją.